Analýza trhu

Trh pod kontrolou.

Logo spoločnosti Walking Cloud Walking Cloud
Menu

Z oblohy máme prehľad

Keď poznáš svojho nepriateľa a poznáš seba nemusíš sa báť vysledku stoviek bojov.

Podnikať sa môže zdať niekedy ako boj s konkurenciou a boj o tých najlepších klientov. No správnou analýzou a stretégiou na trhu dokážete prejsť každú cestu a vyhnúť sa nástrahám, ktoré na Vás čakajú - preto Vám Walking Cloud ukáže Vašu cieľovú skupinu a medzeri Vašej konkurencie. Je kľučové aby ste si našli správny smer už od začiatku Vášho vystupovania na trhu.
Logo Design

Správna cieľová skupina

Určenie cieľovej skupiny by mal byť jeden z prvých krokov, pri tvorení stratégie. Netriafajte naslepo do všetkých, ale ujasnite si komu sú Vaše služby určené a ponúknite im maximum.

Často sa ľudia snažia zamieriť na celé spektrum zákazníkov, napríklad spojovací materiál neosloví tehotnú mamičku. Váš biznis dokážeme naviesť na správnu cestu a naviesť na správny cieľ.

Logo Design

Lepší ako konkurencia

Pokiaľ neukážete ľuďom v čom ste lepší ako konkurencia, nedokážete ich priviesť na svoju stranu.

Nájdite medzery, na ktoré Vaša konkurencia nemyslela a poskytnite zákazníkom viac ako ostatní. Správnou analýzou konkurencie ju ľahko predbehnete a zatienite silnou ponukou!

Logo Design

Výsledky vaších úspechov

Keď už poznáte svoju cieľovú skupinu a ponúkate viac ako konkurencia, netreba čakať kedy sa úspech dostaví sám, ale treba odmerať čo Vám priniesol.

Meraním návštev a miery odchodov dokážete vylepšiť Váš obsah a komunikáciu so zákazními. Zistite čo sa Vaším návšteníkom páči a čo nie!