Fotografovanie

Vlastný business album.

Logo spoločnosti Walking Cloud Walking Cloud
Menu

Kvalitná prezentácia

Ukážte svoju pravú tvár. Fotografia nie je len o rodinných spomienkach, ale môžete vďaka nej aj ukázať kto presne ste! Správne nafotený produkt predáva sám seba. Za krásne fotky z firemných večierkov Vám bude vďační nejeden zamestnanec.

Čo ponúkame?

Logo Design

Tímová fotografia

Odhaľte ľudom viac ako len Vaše meno a pozíciu! Vzbudíte tak dôveru a dáte zákazníkom o dôvod viac prečo by mali s vami spolupracovať alebo nakúpiť práve Váš produkt.

Ukážte sa svetu s celým tímom a ukážte kto sa všetko podiela na vytvárani Vaších projektov.

Logo Design

Produktová fotografia

Ukážte svojím návštevníkom čo predávate v rôznych uhloch. Dostatok fotografií pomáha ľuďom ľahšie sa rozhodnúť či daný produkt zakúpia alebo nie.

UUrčite si aj vy spomeniete keď ste hľadali pozerali niečo na internete a nenašli ste záber, ktorý by Vám ukázal daný detajl, ktorý Vás zaujímal a vy ste kvôli tomu museli hľadať inde alebo ísť osobne do predajne. Zjednodušte svojím návštevníkom nákup a poskytnite im dostatočný počet náhľadov produktu.

Logo Design

Kvalita aj na sociálnych sieťach

To čo zverejňujete na sociálnych sieťach je často rozhodujúci faktor či Vám ľudia zveria svoje peniaze alebo nie. Zaujmite ich štýlovými fotografiami, ktoré nie len prilákajú ale aj oslovia široké spektrum ľudí.

Vytvoríme pre Vás balíček fotografií pre sociálne siete, ktoré Vám pomôžu osloviť ľudí a dostať sa na nové svetlo. Z výšky oblakov vidíme, ktoré zábery prinášajú sledovanosť.

Logo Design

Firemné akcie

Organizujete firemné večierky s obchodnými partnermi alebo pre svojích zamestnancov? Nenechajte sa tento jedinečný moment stratiť v histórií a zvečnite ho na veky.

Nie len, že Vám ostanú spomienky ale máte ďalší obsah do firemného portfólia a na sociálne siete.