Copywriting

Aby už žiaden text neostal suchý

Logo spoločnosti Walking Cloud Walking Cloud
Menu

Spŕška dobrých nápadov

Dobrý copywriter dokáže oveľa viac ako len pekne poskladať vety do jedného uceleného textu. Vďaka kreativite, znalosti témy a dokonalému pravopisu dokáže tvoriť tvár Vašej firmy, prilákať nových klientov či zatraktívniť Váš web. Nezabúdajte preto nikdy na to, ako veľmi vie byť pre Váš biznis výhodné, ak máte vždy po ruke človeka, ktorý písaním žije, miluje ho a odzrkadľuje sa to aj na jeho práci.
Logo Design

Reklamné texty

Kvalitný reklamný text dokáže vzbudiť záujem, osloviť a získať sympatie u potenciálnych klientov. Je to text, ktorý musí byť napísaný pútavo, osloviť správnu cieľovú skúpinu, no hlavne ju presvedčiť, aby sa o Vás začala zaujímať.

Klientom vždy ponúkame pridanú hodnotu v podobe vlastných, kreatívnych nápadov, na základe ktorých dokážeme vypracovať naozaj kvalitné reklamné texty.

Logo Design

Štýlové slogany

Kreativita, kreativita a ešte raz kreativita. Veríme, že sila sloganu by nemala byť iba v chytľavom slovnom spojení, či zaujímavom výraze. Slogany, vystihujú spoločnosť, jej ciele a smer.

Pripravíme pre Vás slogan, ktorý bude pre Vašu firmu a klientov znamenať viac, než len pár slov. Pretože to, čo predáva nie sú slová, ale emócie, ktoré nimi dokážete vzbudiť.

Logo Design

PR články (Public Relations)

Kvalitný PR článok, ktorý sa po vypracovaní dostane do médií, dokáže v očiach verejnosti vyzdvihnúť najsilnejšie stránky Vás a Vašej firmy, ako aj poukázať na schopnosti, vďaka ktorým je podnikanie s Vami výnimočné.

Zverte nám do rúk písanie Vašich PR článkov a spravte tak svoj biznis ešte atraktívnejší. Správne vypracované články, dokážu pritiahnuť zrak veľkého množstva očí a pripravia cestu pre nové spolupráce.

Logo Design

Písanie článkov a blogov

Je dôležité, aby boli na Vašej web stránke či blogu tie správne články, pretože popri modernom webe a dizajne, je práve kvalitný obsah to, čo k Vám dokáže pritiahnuť ľudí. Nie každý však dokáže tvoriť príspevky, ktoré zaujmú veľkú skupinu ľudí, či dokážu osloviť konkrétnu cieľovú kategóriu.

Pripravíme pre Vás články na web či blog, ktoré ľudí zaujmú a obľúbia si ich. To sa v zapätí samozrejme odrazí aj na Vašom biznise v podobe väčšieho množstva návštev webu.