Web development

Výkon na pozadí

Logo spoločnosti Walking Cloud Walking Cloud
Menu

Vytvárame uživateľské zážitky

Každý web musí byť funkčný. Funkcionalita webov je to čo ich robí dobrými. Je to výkon, ktorý sa skrýva na pozadí, no aj keď ho vy nevidíte je nesmierne dôležitý pre fungovanie Vášho biznisu. Ľudia prechádzajú stovkami tisícok webov denne a práve to, či sa Váš web zobrazí bez akýchkoľvek problémov môže byť jeden z faktorov prečo si klient vyberie práve Vás ako obchodného partnera!

Čo ponúkame?

Logo Design

Web development - tvorba webu

Rozdiel medzi designom a umením je ten, že design musí byť funkčný.> Preto Walking Cloud spracuváva tento umelecký návrh a vytvára z neho funkčné weby, ktoré sú rýchle a uživateľsky prístupné.

Samozrejmosťou je redakčný systém, vďaka ktorému si môžete Váš web vždy upraviť podľa Vaších predstáv a priniesť tak Vaším klientom najnovšie nvinky zo sveta Vášho biznisu.

Logo Design

Vlastný internetový obchod bez problémov

Rozmýšlate nad vlastným e-shopom ale máte plnú hlavu starostí ako ho spustiť, zriadiť online platby či donáškovú službu? S Walking Cloud sa vyhnete nečakaným problémom a starostiam so zriadením všetkých online služieb!

Pomôžeme Vám Váš internetový obchod spustiť a nacieliť na tých správnych klientov. Či už máte na Vašej stránke desať alebo tisíc produktov. Walking Cloud je tu preto aby Vám pomohol dostať sa na tú správnu cestu.

Logo Design

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Vaša stránka je už spustená, no máte minimálnu návštevnosť? Pomôžeme Vám zviditeľniť sa a zvýšiť počet organických návštev na maximum!

Neskrývajte sa v pozadí a postavte sa medzi konkurenciu - Walking Cloud vynesie Váš web na prvé pozície vo vyhľadávačoch!

Logo Design

Mobily bez prekážok

Poznáte to... Našli ste super stránku a kamarátovi alebo rodine ju chcete rýchlo ukázať na telefóne alebo tablete - ale nie... Polovica obsahu tu chýba, texty sú rozhádzané a vy vôbec neviete ukázať produkt, ktorý ste si našli doma na počítači.

Dnes sú už smartfóny neoddeliteľnou súčasťou nášho života a viac ako polovica návštev stránok dnes prichádzajú práve z týchto zariadení. Nestrácajte klientov a sprístupnite im Váš obsah na každom zariadení!