Online marketing

Reklama v online svete

Logo spoločnosti Walking Cloud Walking Cloud
Menu

Oslovte nových zákazníkov

Internet je všade okolo nás a práve internet je miesto, kde sa najviac Vaších zákazníkov skrýva. Oslovte ich dokonalou ponukou alebo cennými informáciami a vybudujte si klientelu, ktorá Vám skutočne prináša peniaze z internetu!
Logo Design

Kompletná reklamná kampaň

Chcete osloviť čo najviac ľudí, vytvoriť si meno na sociálnych sieťach a prilákať klientov späť, ktorí už u Vás boli a Váš obsach ich zaujal? Nenechajte osud na náhodu a pomôžte si komplexnou reklamnou kampaňou od Walking Cloud!

Vytvoríme Vám stabilnú sieť klientov na sociálnych sieťach ako Facebook, Twitter či Instagram. Dostaneme Vás na prvé pozície vďaka Google Adwords a na konci každého mesiaca Vám ukážeme analýzu všetkých návštev, vďaka čomu uvidíte skutočný progres!

Logo Design

Sociálne médiá

Nenechajte sa oklamať počtom "lajkov" a oslovte na sociálnych sieťach kvalitných a kúpischopných fanúšikov.

Budujeme ozajstnú sieť ľudí, ktorí sa o Váš biznis zaujímajú a vybudujeme kvalitné meno, ktoré predáva.

Logo Design

PPC Reklama

PPC reklama je reklama platená od počtu kliknutí. Aj keď sa môže zdať, že Vás môže stáť veľa - opak je pravdou. Správne nastavená reklamná kampaň prináša návštevníkov, ktorí sa skutočne zaujímajú o Vaše služby či nakupujú na Vašom webe.

Efektívna PPC reklama robí zázraky. A Walking Cloud prináša skúsenosti z oblakov, aby tieto zázraky plnil pre Vás!

Logo Design

Social photography

To čo zverejňujete na sociálnych sieťach je často rozhodujúci faktor či Vám ľudia zveria svoje peniaze alebo nie. Zaujmite ich štýlovými fotografiami, ktoré nie len prilákajú ale aj oslovia široké spektrum ľudí.

Vytvoríme pre Vás balíček fotografií pre sociálne siete, ktoré Vám pomôžu osloviť ľudí a dostať sa na nové svetlo. Z výšky oblakov vidíme, ktoré zábery prinášajú sledovanosť.

Logo Design

Sledovanie výsledkov

Na sociálych sieťach posielate kvalitné prispevky, vaša PPC reklama prináša ľudí a celkové návštevy sa zdvojnásobili? Reklamná kampaň je už spustená, no ktorý zdroj Vám prináša najviac ziskov? Skutočne návštevníci Vaších sránok nakupujú?

Nestrácajte na nedostatku analýz! Reklamné kampane meriame a sledujeme výsledky. Vrámci celého ekosystému sledujeme, ktoré články treba posilniť a ktoré dosiahli svoje maximum tak, aby sme nastavili rovnováhu a každý zdroj prinášal najviac ziskov!

Logo Design

Remarketing - prilákame ľudí späť

Často sa stáva, že ľudia nakupujúci na vaších stránkach, ktorí si už tovar chceli objednať, alebo návštevníci, ktorí Vám chceli zavolať sú vyrušení alebo si nákup práve rozmysleli.

Remarketing, je služba, vďaka ktorej sledujeme správanie návštevníkov na webe a vieme odhadnúť ich správanie. Pripomente sa ľuďom, ktorí už na Vašom webe boli alebo nakupovali a prilákajte ich späť.