Grafický design

Vaša firma v novom šate

Logo spoločnosti Walking Cloud Walking Cloud
Menu

Láska na prvý pohľad

Je dôležité odlíšiť sa od konkurencie a dobrý design je to, čo Vám k tomu pomôže. Zlý design odláka potenciálneho zákazníka aj keď je informačná hodnota vysoká a vy tak strácate na ziskoch. Nenechajte si utiecť svojich zákaznikov a potešte ich, tak ako aj svoje oči kvalitným spracovaním!

Čo ponúkame?

Logo Design

Branding - firma v novom šate

Branding Vašej spoločnosti je viac ako len nové logo, webdesign alebo vizitky. Vytvoríme Vám identitu - nové šaty, s ktorými budete sebavedomo vystupovať pred vašími zákazníkmi a konkurenciou.

Branding celej firmy obsahuje kompletné vytvorenie identity, ktorú zladíme so zameraním Vašej firmy. Vytvoríme Vám návrh loga, grafický design web stránky, vizitky či reklamné a tlačové materiály.

Logo Design

Logo - tvár vašeho biznisu

Logo je tvár Vášho biznisu. Je to Vaša pečiatka a označenie Vašej práce - symbol ktorý prezentuje Vás a Vašu prácu na trhu.

Ľudia budú prichádzať s Vaším logom do styku každý deň, je to, pod čím si Vás budú pamätať. Nepodceňujte silu Vašej koruny a zverte sa do rúk odborníkov, ktorý sú pánmi oblakov. Walking Cloud Vás vezme do výšky spolu so sebou! logo je to pod čím vystupujete - je tým s čím sa vaša klientela stretáva každý deň a preto ovplyvňuje ako si vás budú pamätať.

Logo Design

Design, ktorý predáva

Navrhujeme jedinečný grafický design stránok priamo pre Vaše osobné potreby. Nezáleží či potrebujete jednoduchú stránku alebo komplikovaný eshop. Pripravíme pre Vás design, ktorý, bude nie len graficky príťažlivý, ale zároveň aj uživateľsky dostupný.

Design od nás je vždy prehľadný a čistý. Vzhľad a rozloženie obsahu na stránke je práve to, čo v prvých sekundách rozhoduje či zákazník na stránke ostane alebo nie. Nestrácajte klientov kvôli neatraktívnemu designu Vaších stránok.

Logo Design

Zaujmite už pri pohľade na vizitky

Vizitky a tlačové materiály sú často prvé, s ktorými prichádzate do priameho styku so zákaznákmi. Vedia nepovedať nič niekdy dokážu až odradiť. Walking Cloud Vám pomôže využiť tento priestor a jednoznačne získať ľudí na svoju stranu už pri prvom kontakte!

Walking Cloud Vám taktiež narhne jedinečné vizitky, prospekty, brožúry či iné tlačené materiály. Graficky spracované obálky, cenové ponuky alebo hlavičkové papiere Vám navrhneme tak, aby spĺňali všetky Vaše predstavy a pozitívne komunikovali s Vašim okolím.

Logo Design

Štýlové návrhy oblečenia

Nepracujeme iba na papieri a počitáči. Vytvoríme Vám jedinečné oblečenie pre celý Váš tím! Oblečte seba a svojích kolegov štýlovo tak, ako nikto z Vašej konkurencie!

Potrebujete navrhnúť firemné tričká alebo bundy? Nie je problém! Pripravíme originálne oblečenie pre celý Váš tím!

Logo Design

Úprava fotografií či iné grafické práce

Potrebujete pomôcť s grafickými úpravami, previesť logo do kriviek alebo pripraviť podklady pre sociálne siete? Nie je problém - Walking Cloud má rozsiahle skúsenosti s grafikou v každom smere!